Hakkımızda

Dijital Elektronik

 

Günümüz Televizyon teknolojisi hızla büyümeye devam etmektedir. Her ay, her hafta hatta her gün yeni bir ürün, gözkamaştırıcı farklı özellikleriyle karşımıza çıkmaktadır.Fakat televizyonlarımızın kullanım ömrü dolmadan günlük hayatımızda yanlış kullanım doğrultusunda ürün zarar görüp arızalanmaktadır.

Dijital Elektronik Servisi,Türkiyenin en iyi elektronik  hizmetlerinin iyileştirme iddiasıyla hizmet veren profesyonel bir kuruluştur.Doğru bir hizmetin bütün gerekliliklerini yerine getirmek adına üstün bir çaba içinde olan organizasyonumuz, İstanbul halkının kültürel yapısı, beklenti ve isteklerine hassasiyetle yaklaşır.Doğru hizmetin hem teknik hem de sosyal yanlarını bir arada olması gerekliliğine inanan , departman ve organizasyonlarını bu anlamda geliştirerek müşterilerine duyduğu saygıyı ifade etmeye çalışmaktadır.

Son teknolojiyle donanımlı atölyemizde her türlü test ve arıza giderim cihazı bulunmakla birlikte; tecrübeli, alanında uzman tekniker ve atölye elemanlarımızla Led,plazma,LCD televizyonlarınızı güvence altına alıyoruz .

WhatsApp (0216) 374 07 07