Bostancı Samsung Televizyon Servisi | 0216 374 07 07

Bostancı Samsung Televizyon Servisi | 0216 374 07 07

Bostancı Samsung televizyon servisi, İstanbul Bostancı’da yer alan Samsung yetkili tv servisimiz çözüm odaklı profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan Samsung Tv arıza Servisimiz her türlü arızanızın tespitinden arızanın giderilmesi aşamasına kadar sizlere kaliteli hizmet verecektir.

Bostancı Samsung tv tamircisi, Bostancı Samsung lcd tv tamiri, Bostancı Samsung led tv tamiri, arıza, Bostancı Samsung plazma tv tamiri, Bostancı Samsung tv bakım ve onarım servisi, Bostancı Samsung 2. el tv alım satımı, Bostancı Samsung orijinal yedek parça temini ve onarımı için teknik servis hizmeti veriyoruz.

 HEMEN ARA

0216 374 07 07

0216 506 20 53

0538 231 53 66

Bostancı Samsung Televizyon Servisi 

Bostancı Samsung Televizyon Servisi yıllık televizyon bakımı ile montaj ve kurulum hizmetleri de sunmaktadır. Her türlü sarf malzemesi, tamir, bakım, montaj ve kurulum hizmetleri için Bostancı Samsung Televizyon tamir Servisimizi arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Bostancı Samsung Tv Servisi

Samsung televizyonunuzun ilk kurulumu garanti sürecinin sağlıklı bir şekilde işleyebilmesi için samsung yetkili servisi tarafından yapılmak zorundadır. Samsung televizyonunuzu Tv sehpası üzerinde kullanabileceğiniz gibi duvar aparatı satın alarak duvara da monte ettirebilirsiniz. Ancak görüntü kirliliğini önlemek için kablolarınızın düzenli bir şekilde toplanarak gizlenmesi gereklidir.

Samsung Televizyonunuzun aşırı ısınarak ömrünün kısalmasına neden olmaması için kalorifer gibi ısı kaynaklarından uzak olarak konumlandırılması gerekmektedir. Televizyonunuz direkt olarak güneş ışığı aldığı taktirde hem görüntüde yansıma oluşacaktır hem de güneş ışınları zamanla ekran kalitenizin bozulmasına yol açacaktır.

Televizyonlarda ve bağlantılı diğer cihazlarda yaşanan olası sorunlar;

Samsung Televizyonun açma kapama düğmesinin çalışmaması, bekleme modunda yanan kırmızı ışığın yeşile dönmemesi, görüntü gelmemesi, ses gelmemesi, ses ya da  görüntünün sıkça gelip gitmesi, scart kablosunun çalışmıyor olması, elektrik kablosunun zedelenmesi, çalışmaması, televizyonunuzdan geri planda cızırtı yada yüksek bir ses duyulması, çok fazla ısınması, kumandanın çalışmaması.

Samsung  televizyonuzda bu sorunlardan en az biri varsa Bostancı Samsung televizyon arıza servisimiz ile iletişime geçerek sorununuzu iletiniz.

Lütfen, Bostancı samsung servisimizi aramadan önce şu kontrolleri yaptığınızdan emin olunuz;

  • Samsung Televizyonunuzun elektrik fişinin takılı olup olmadığını kontrol ediniz.
  • Cihazınız Kablolu tv ise kablo giriş ve çıkışlarının doğru yerde takılı olup olmadığını kontrol ediniz.
  • Şayet Uydu cihazı kullanıyorsanız receiver da yer alan çıkış yeri ile Samsung Televizyonunuzda ki giriş yeri bağlantılarının doğru yapıldığını, recevier kartının cihaz da takılı olup olmadığını kontrol ediniz.

Sorununuz hala çözülmediyse Samsung Televizyonunuzun ve varsa Recevier cihazınızın elektrik fişini çekerek bir süre bekledikten sonra cihazlarınızı yeniden çalıştırmayı deneyiniz.

Servis Çağır

    Yorum Yap

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    WhatsApp (0216) 374 07 07