Çamlıca Tv Duvara Montaj Servisi

Çamlıca tv duvara montaj Servisi, Uzman ekibimiz ile tüm marka televizyonlar için aynı gün garantili servis hizmeti verilmektedir. Bu sebeple bizi Hemen arayın.

Tv Ariza Çamlıca, LCD, LED, Plazma, Tamir Ve Onarım Servis Hizmetleri. Televizyon Tamir Bakım Ve Onarım Servisi Olarak Çalışmaktayız.

 HEMEN ARA

0216 374 07 07

0538 231 53 66

çamlıca tv duvara monte montaj

Çamlıca tv duvara monte servis talebi sırasında, televizyonunuzun kaça kaç ebatta olduğunu ve ne çeşit bir askı aparatı tercih ettiğinizi, mesaj yoluyla ya da telefonda belirtmeniz yeterli olacaktır.

Led ve Lcd Televizyonları kolaylıkla duvara monte ettirerek izleyebilirsiniz. duvara sıfır Askı aparatı tv kutunuzda yoksa bizden her çeşit askı aparatı temin edebilirsiniz. Daha sonrasında tv duvara monte işlemi öncesi tv modelinize uyumlu olan askı aparatını temin ediyoruz.

Çamlıca Duvara düz ekran TV montajı

Çamlıca duvara düz ekran tv montajı Tv monte etmek de doğru konumu bulmak çok önemlidir. Çünkü güvenliğiniz için önemlidir. Duvara sıfır, düz olarak yerleştirebilir ya da aşağı yukarı ayarlanmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin mutfakta farklı konumlara geçtiğinizde en iyi görüntüleme açısını bulmak için oldukça kullanışlıdır.

Duvara tv monte edilmesi pratik bir çözüm sunmaktadır. Fakat duvara televizyon montaj işleminin hem televizyon hem de kişilerin güvenliği için doğru yere sabitlenmesi gerekmektedir. Aksi halde duvardan düşecek olan televizyon hem ciddi zararlar yaratabilir hem de kişileri yaralayabilir. Özetle TV DUVARA MONTAJ çamlıca servisi olarak bu tür risklere karşı size en sağlam çözümü sunuyoruz.

Çamlıca tv Arıza Tamir Servisi

Kaliteli ve orijinal yedek parçalar ile konuya hakim TV arıza, ayar ve onarım ustası çalışanlarımız ile televizyon tamiri sorunlarınıza kısa sürede çözüm üretiyoruz. Bizleri marka televizyon kurulumu, montajı, servis yok arızası, ayrıcalıklı teknik servis hizmetimizden faydalanmak için arayabilirsiniz.

Aynı zamanda Çamlıca led tv tamiri, led tv tamiri fiyatları, en yakın tv tamircisi, televizyon tamircisi, tv tamircisi, led tv tamiri fiyatları, tv hastanesi.

Televizyon arıza tamirci servisi için İstanbul Anadolu yakasındaki Çamlıca ve tüm ilçelere haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Tüm çalışmalarımız garantilidir. Tüm yedek parça ve ürünler orijinaldir.

çamlıca duvara tv montaj servisi çağrı merkezi televizyonarizaservisi.com

Çamlıca tv Hızlı destek

 led televizyon tamiri Çamlıca

Smart led tv servisi markaların da parça garantisi !

Çamlıca plazma tv tamiri

tv arıza tespiti

Çamlıca tv profesyonel tamir

 Ekonomik fiyatlar

Televizyon keyfinizi kimsenin bozmamasını istiyorsanız hemen bizi arayın.
0216 374 07 07

Çamlıca plazma tamiri

televizyon arıza tespiti

tv profesyonel tamir

 Ekonomik fiyatlar

Televizyon keyfinizi kimsenin bozmamasını istiyorsanız hemen bizi arayın.
0216 374 07 07

Çamlıca televizyon Bakım Onarımında Sık Karşılaşılan Arızalar

 • Televizyonu kapattıktan sonra bir daha açılmaması (ışık yanmıyor, ses ve görüntü olmaması)
 • Çalışıyor ama herhangi bir yayın olmaması (sinyal yok yazısı çıkması)
 • Televizyonu açmaya çalışıldığında açılması uzun zaman alması (TV’nin ön tarafında bulunan kırmızı ışık yanıp sönmesi)
 • Televizyonun ekranına bir madde çarpması ve ekranda küçük çatlaklar meydana gelmesi (ekran kırılması)
 • Televizyonun yarısı çalışıyor durumda olması, diğer yarısının da karanlık olması
 • Televizyon bir müddet çalıştıktan sonra kapanması
 • Tv ekranının bazı yerlerinde yukarıdan aşağıya dik çizgilerin ortaya çıkması
 • TV ekranında yatay çizgilerin oluşması.
 • Tv bir zaman çalıştıktan sonra ses kalıyor ekranın kararması
 • Televizyonun arızadan bağımsız dış ekranında çizikler olması
 • Televizyon çalışıyor ama ekranda karıncalanmaların olması
 • Televizyonun çalışırken aşırı ısınıyor olması
 • Tv çalışırken arkasından cızırtı sesleri geliyor olması
 • Televizyonun hoparlöründen normal ses ile birlikte cızırtı sesi geliyor olması
 • Televizyonun ön kırmızı ışığı yanmakla beraber televizyonun hiç açılmaması
 • Televizyon kendi kendine kanal değiştiriyor ses yükseltip alçaltıyor, menüye girip çıkıyor, kapanıp açılıyor gibi kumanda işlevleri görmesi
 • Televizyondan yanık kokusu gelmesi
 • Televizyonun ayarlarının tam olmasına rağmen ekrandaki yazı ve logoların yamuk olması
 • Televizyon normal çalışıyorken ekranında iki ayrı yayını üst üste binmiş olarak görülmesi
 • Televizyonda kanal değişimi yapıldığına bir önceki kanalın logoları ekranda gözükmeye devam ediyor olması
 • Tv yayınları ekranda devamlı olarak donuyor olması
 • Televizyonu elektrik prizine taktığım anda ev/ iş yeri elektrik şartelleri atması

Televizyon Arıza Belirtileri ve Yerleri

 • Ses yok ise arıza, ses çıkış katındadır.
 • Ekranda resim karıncalı ise arıza tuner katındadır.
 • Resim çok küçük veya çok büyük ise arıza beslemeden kaynaklanmaktadır.
 • Resmin altında ya da üstünde eksilme, kesiklik ve kopma vs. varsa arıza düşey çıkış katındadır.
 • Resmin sağında ya da solunda taşmalar veya bozulmalar var ise arıza yatay çıkış katındadır.
 • Ekran, beyaz ve geri dönüş çizgileri var ise problem kroma katındadır.

çamlıca tv onarım Basit Televizyon Arızaları ve Çözümleri

 • Televizyonunuz karıncalanıyorsa anten bağlantılarını ve anten kablolarını kontrol etmeniz gerekir.
 • Görüntüde beyaz benek şeklinde belimeler var ise televizyonun sistemini bozan ve parazit yapan bir başka cihaz var demektir.
 • Televizyonda gölgelenmeler meydana geliyorsa televizyonu biraz daha yukarıya koymanız gerekir. Çünkü etraftaki dalgaların yaydığı diğer elektromanyetik dalgalar televizyonu ister istemez etkilemektedir.
 • Renkli televizyonunuzda renkler kaybolduysa televizyonun hassas ayarlarını kontrol etmeniz gerekir.
 • Televizyonda ses var ama görüntü algılanamıyorsa hemen hassas istasyon ayarlarına ve görüntü ayarlarına bakmanız gerekir.
 • Televizyon frekansınıza radyo frekansı karışıyorsa bu görüntüde bir parazitlenmeye neden olur. Çubuklu anten kullanmak ya da antenin yönünü değiştirmek bu problemi çözecektir.

Televizyon Tamiri Hakkında

Öncelikle arka kapak sökülerek kart üzerinde arıza tespiti yapılmalıdır. Sonrasında problemin nereden kaynaklı olduğu cihazlar sayesinde tespit edilmelidir.

Televizyonlar servise geldiğinde öncelikle görsel olarak genel sorunların incelenmesi yapılır. Müşterilerden alınan bilgiler doğrultusunda şikayetin kaynağı belli olsa dahi mutlaka arıza tespiti yapılır ve net sonuç bilgisi müşteriye sunulur. Bununla birlikte televizyonlarda görüntü arızaları LED- LCD televizyonlar da sık rastlanılan bir durumdur. Bunun birçok sebebi olmaktadır. Mesela voltaj sorunlu kaynaklanan bu arızalar ana karta ve panele zarar vermektedir.
Öte yandan Led-Lcd televizyon panel arızaları görsel olarak ve cihaz kontrolleri ile sağlanabilmektedir. Öncelikle televizyonlarda panel iki bölümden oluşmaktadır. Arızalı olan bölüm tek taraftaysa yapılan kontroller sonucunda kesinleşen arızalı bölüm onarımı yapılır.

İlk olarak Müşterilerine her daim kaliteli ve en titiz bir şekilde hizmet vermek bir TV servisinin her zaman önceliği olmalıdır. Örneğin: Samsung, LG, Beko, Vestel, SEG, Arçelik, Sony, Panasonic, Philips. Toshiba, Sharp, Hometech, Awox, Dijitsu, Regal, Grundig. Axen, Kamosonic, Nexon, Sunny, Xiaomi, Televona. Dahası Telefox, Redline, Hitachi, Sanyo,Telefunken. Profilo,Yumatu, Jameson, Hi-level vs. markalarla birlikte birçok marka için servis hizmeti vermekteyiz.

çamlıca tv – Televizyon Tamir Onarım Servisi

Özetle televizyon, tamir, tamiri, bakımı, onarım, montaj, servisi. tv tamir, tv, televizyon, montaj, tv, montajı, servis, servisi, kurulumu, led tv tamiri, çamlıca, en yakın tv tamircisi,  led tv montaj fiyatları, led, lcd  tamiri, led tv tamir fiyatları, tv arıza servis, bakım, , televizyon tamircisi.

çamlıca, televizyon, tamircisi, tv, tamircisi, led tv monte montajı, tv hastanesi. Örneğin duvara monte ettirmek  tv servis, led tv  tamiri fiyatları, televizyon vida gevşedi, bozuldu nasıl yapılır, televizyon ekranı bozuldu,  televizyon ekran açılmıyor, led tv ekranın yarısı karardı, çamlıca mahallesi, tv tamiri, samsung tv  tamir servisi, arızaları ve çözümleri.

televizyon, ışığı, sinyali, ekranı, arıza, bakım, onarımı, servisi, montaj, servisi, tv, kurulumu, arıza ve tamiri, receiver arıza, servisi, 4k, Lcd tv, Plazma tv montajı, sökülmesi ve takılması, güncelleme, televizyon, tamiri yapılmaktadır.

 

 

 

Servis Çağır

  Yorum Yap

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WhatsApp Destek (0216) 374 07 07