Zümrütevler Televizyon Tamircisi Servisi

Zümrütevler Televizyon Tamircisi Servisi

Zümrütevler televizyon tamircisi servisi, Zümrütevler tv tamircisi, Zümrütevler tv arıza servisi, Maltepe Zümrütevler lcd tv tamiri, Maltepe zümrütevler led tv tamiri, arıza, Maltepe  Zümrütevler plazma tv tamiri, Zümrütevler televizyon arıza servisi, Zümrütevler 2. el tv alım satımı, Maltepe  Zümrütevler orijinal yedek parça temini ve onarımı için teknik servis hizmeti veriyoruz.

 HEMEN ARA

0216 374 07 07

0538 231 53 66

Zümrütevler Televizyon Tamircisi Servisi 

Maltepe  Zümrütevler Tv ürünlerinizin arıza ve bakımı için kaliteden ödün vermeden uygun fiyat garantisi bir çok hizmetimizden faydalanabilir hemen müşteri hizmetlerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Zümrütevler’de lcd, plazma, led, cihazlarınızın kurulumu, montajı, ayarlarının yapılması ve kaliteli servis hizmetleri sağlamaktayız. Maltepe Zümrütevler lcd, plazma, led televizyon servisi talebinde bulunan müşterilerimizde sıkça karşılaşılan arızalar ve sorunlarda yanındayız.

Maltepe Televizyonarızaservisi, İstanbul Zümrütevler servisi olarak, hd ve full hd plazma,  lcd tv,   led tv televizyonlarda karşılaşabileceğiniz arıza ve sorunları çözmek için  Teknik Servisi olarak hizmet veriyoruz.

Zümrütevler televizyon tamircisi: Tv- televizyonunuzla ilgili çıkabilecek arıza ve sorunlar, ilk başta giderilmediği takdirde sonradan daha büyük sorunlara yol açabilir. Hem Televizyonunuz daha zarar almış olur hem de zaman geçtiği için ekonomik olacakken daha pahalıya patlamış olur. Televizyonunuzun bakımına önem göstermeniz gerekir.  televizyonunuzu temizlerken sulu, ıslak bez kullanmamalısınız. Televizyonun fanına etki edip ısınacağından üzerine örtü ve başka eşyalar konulmamalıdır. Maltepe Zümrütevler Servisimiz,  televizyonunuz için bakım, onarım, tamir, parça değişimi hizmetleri sunar.

Zümrütevler Lcd tv tamiri Led tv Tamir servisi

Maltepe  Zümrütevler televizyon arıza plazma, lcd, led  tamir kurulum ve onarım servisi için Televizyonarızaservisi İstanbul  tamiri tv tamir servisi olarak bir çok semtte hizmet vermektedir. Zümrütevler Plazma, Lcd, Led, Tamir Ve Onarim  Hizmetleri, Zümrütevler LED Tv Servisi Her marka televizyon tamiri, TV arızaları, ve TV arıza ustası olarak hizmetinizdeyiz. Kaliteli ve orjinal yedek parçalar ile konuya hakim TV arıza, ayar ve onarım ustası çalışanlarımız ile televizyon tamiri sorunlarınıza kısa sürede çözüm üretiyoruz. Bizleri televizyon kurulumu, montajı, TV de servis yok arızası,TV servisi Maltepe Zümrütevler TV tamiri ve ayrıcalıklı teknik servis hizmetimizden faydalanmak için arayabilirsiniz.

Maltepe Zümrütevler Tv Tamir Servisi

Zümrütevler tv arıza ustası olarak hizmetinizdeyiz. Kaliteli ve orjinal yedek parçalar ile konuya hakim  tv arıza, ayar ve onarım ustası çalışanlarımız ile televizyon tamiri sorunlarınıza kısa sürede çözüm üretiyoruz. Bizleri  marka televizyon kurulumu, montajı,  servis yok arızası, tv servisi Zümrütevler mahallesi tv tamiri ve ayrıcalıklı teknik servis hizmetimizden faydalanmak için arayabilirsiniz.

Zümrütevler led tv tamiri,  led tv tamiri fiyatları,  en yakın tv tamircisi, televizyon tamircisi,  tv tamircisi,  led tv  tamiri fiyatları,  tv hastanesi Zümrütevler.

Maltepe televizyoncu arıza onarım merkezinde İstanbul Anadolu yakasındaki Zümrütevler ve tüm ilçelere haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Tüm çalışmalarımız garantilidir. Tüm yedek parça ve ürünler orjinaldır.

Maltepe  Zümrütevler Tv Hızlı destek

Zümrütevler led televizyon tamiri

Zümrütevler Smart  led tv servisi markaların da parça garantisi !

Zümrütevler plazma televizyon tamiri

Zümrütevler televizyon arıza tespiti

Zümrütevler tv profesyonel tamir

 Ekonomik fiyatlar

Maltepe Zümrütevler de televizyon keyfinizi kimsenin bozmamasını istiyorsanız hemen bizi arayın.
0216 374 07 07

Televizyon Bakım Onarımında Sık Karşılaşılan Arızalar

 • Televizyonu kapattıktan sonra bir daha açılmaması (ışık yanmıyor, ses ve görüntü olmaması)
 • Çalışıyor ama herhangi bir yayın olmaması (sinyal yok yazısı çıkması)
 • Televizyonu açmaya çalışıldığında açılması uzun zaman alması (TV’nin ön tarafında bulunan kırmızı ışık yanıp sönmesi)
 • Televizyonun ekranına bir madde çarpması ve ekranda küçük çatlaklar meydana gelmesi (ekran kırılması)
 • Televizyonun yarısı çalışıyor durumda olması, diğer yarısının da karanlık olması
 • Televizyon bir müddet çalıştıktan sonra kapanması
 • Tv ekranının bazı yerlerinde yukarıdan aşağıya dik çizgilerin ortaya çıkması
 • TV ekranında yatay çizgilerin oluşması.
 • Tv bir zaman çalıştıktan sonra ses kalıyor ekranın kararması
 • Televizyonun arızadan bağımsız dış ekranında çizikler olması
 • Televizyon çalışıyor ama ekranda karıncalanmaların olması
 • Televizyonun çalışırken aşırı ısınıyor olması
 • Tv çalışırken arkasından cızırtı sesleri geliyor olması
 • Televizyonun hoparlöründen normal ses ile birlikte cızırtı sesi geliyor olması
 • Televizyonun ön kırmızı ışığı yanmakla bereber televizyonun hiç açılmaması
 • Televizyon kendi kendine kanal değiştiriyor ses yükseltip alçaltıyor, menüye girip çıkıyor,kapanıp açılıyor gibi kumanda işlevleri görmesi
 • Televizyondan yanık kokusu gelmesi
 • Televizyonun ayarlarının tam olmasına rağmen ekrandaki yazı ve logoların yamuk olması
 • Televizyon normal çalışıyorken ekranında iki ayrı yayını üst üste binmiş olarak görülmesi
 • Televizyonda kanal değişimi yapıldığına bir önceki kanalın logoları ekranda gözükmeye devam ediyor olması
 • Tv yayınları ekranda devamlı olarak donuyor olması
 • Televizyonu elektrik prizine taktığım anda ev/ iş yeri elektrik şartelleri atması

Televizyon Arıza Belirtileri ve Yerleri

 • Ses yok ise arıza, ses çıkış katındadır.
 • Ekranda resim karıncalı ise arıza tuner katındadır.
 • Resim çok küçük veya çok  büyük ise arıza beslemeden kaynaklanmaktadır.
 • Resmin altında ya da üstünde eksilme,kesiklik ve kopma vs. varsa arıza düşey çıkış katındadır.
 • Resmin sağında ya da solunda taşmalar veya bozulmalar var ise arıza yatay çıkış katındadır.
 • Ekran, beyaz ve geri dönüş çizgileri var ise problem kroma katındadır.

Basit Televizyon Arızaları ve Çözümleri

 • Televizyonunuz karıncalanıyorsa anten bağlantılarını ve anten kablolarını kontrol etmeniz gerekir.
 • Görüntüde beyaz benek şeklinde belimeler var ise televizyonun sistemini bozan ve parazit yapan bir başka cihaz var demektir.
 • Televizyonda gölgelenmeler meydana geliyorsa televizyonu biraz daha yukarıya koymanız gerekir. Çünkü etraftaki dalgaların yaydığı diğer elektromanyetik dalgalar televizyonu ister istemez etkilemektedir.
 • Renkli televizyonunuzda renkler kaybolduysa televizyonun hassas ayarlarını kontrol etmeniz gerekir.
 • Televizyoda ses var ama görüntü algılanamıyorsa hemen hassas istasyon ayarlarına ve görüntü ayarlarına bakmanız gerekir.
 • Televizyon frekansınıza radyo frekansı karışıyorsa bu görüntüde bir parazitlenmeye eden olur. Çubuklu anten kullanmak ya da antenin yönünü değiştirmek bu problemi çözecektir.

Televizyon Tamiri Hakkında

Öncelikle arka kapak sökülerek kart üzerinde arıza tespiti yapılmalıdır. Problemin nereden kayaklı olduğu cihazlar sayesinde tespit edilmelidir.

Televizyonlar servise geldiğinde öncelikle görsel olarak genel sorunların incelenmesi yapılır. Müşterileriden alınan bilgiler doğrultusunda şikayetin kaynağı belli olsa dahi mutlaka arıza tespiti yapılır ve net sonuç bilgisi müşteriye sunulur. Televizyonlarda görüntü arızaları LED- LCD televizyonlar da sık rastlanılan bir durumdur. Bunun birçok sebebi olmaktadır. Genellikle voltaj sorunlu kaynaklanan bu arızalar ana karta ve panele zarar vermektedir.
Led-Lcd televizyon panel arızaları görsel olarak ve cihaz kontrolleri ile sağlanabilmektedir. Televizyonlarda panel iki bölümden oluşmaktadır. Arızalı olan bölüm tek tarafta ise yapılan kontroller sonucunda kesinleşen arızalı bölüm onarımı yapılır.

Televizyon elektrikle çalışan bir cihaz olduğu için patlama ve yangına sebebiyet verebileceği düşüncesiyle yetkisiz müdahalelerde bulunulmaması gerekir.

Müşterileriye her daim en kaliteli ve en titiz bir şekilde hizmet vermek bir TV servisinin her zaman önceliği olmalıdır. Samsung, LG,Beko, Vestel,SEG, Arçelik,Sony, Panasonic, Philips,Toshiba,Sharp, Hometech, Awox, Dijitsu, Regal, Grundig, Axen, Kamosonic, Nexon, Sunny, Xiaomi, Televona, Telefox, Redline, Hitachi, Sanyo,Telefunken, Profilo,Yumatu, Jameson, Hi-level vs. markalar ile birlikte birçok marka için servis hizmeti vermekteyiz. Televizyon tamirinde gereken tüm bakım- onarım gibi tüm ihtiyaçlar alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından hızlı ve ekonomik şekilde gerçekleştirilmektedir.

Zümrütevler TV – Televizyon Tamir Onarım Servisi

Maltepe, Zümrütevler, televizyon, tamir, tamiri, bakımı, onarım, montaj, servisi, Zümrütevler, tv tamir, tv, televizyon, montaj, tv, montajı, servis, servisi, kurulumu,  led tv tamiri, Zümrütevler mahallesi, en yakın tv tamircisi,  led tv montaj fiyatları, Zümrütevler, led, lcd  tamiri,  led tv tamir fiyatları, tv arıza servis, bakım, televizyon tamircisi.

Zümrütevler , televizyon, tamircisi, Zümrütevler mahallesi, tv, tamircisi,  led tv monte montajı, tv hastanesi. Zümrütevler mahallesi, duvara monte ettirmek  tv servis, led tv  tamiri fiyatları, televizyon vida gevşedi, bozuldu nasıl yapılır. Zümrütevler, televizyon ekranı bozuldu,  televizyon ekran açılmıyor, led tv ekranın yarısı karardı, Zümrütevler, tv tamiri, Zümrütevler samsung tv  tamir servisi, arızaları ve çözümleri.

Zümrütevler, televizyon, ışığı, sinyali, ekranı, arıza, bakım, onarımı, servisi, montaj, servisi, tv, kurulumu,. Zümrütevler televizyon, arıza ve tamiri, receiver arıza, servisi, 4k, Lcd tv, Plazma tv montajı, sökülmesi ve takılması, güncelleme, televizyon, tamiri yapılmaktadır.

Zümrütevler Arçelik TV Tamir Servisi, Zümrütevler Beko TV Tamir Servisi, Zümrütevler LG Tamir Servisi. Zümrütevler Panasonic TV Tamir Servisi, Zümrütevler Philips TV Tamir Servisi, Zümrütevler Regal TV Tamir Servisi. Zümrütevler Samsung TV Tamir Servisi, Zümrütevler SEG TV Tamir Servisi, Zümrütevler Sharp TV Tamir Servisi. Zümrütevler Siemens TV Tamir Servisi, Zümrütevler Sony TV Tamir Servisi. Zümrütevler Sunny TV Tamir Servisi, Zümrütevler Telefunken TV Tamir Servisi, Zümrütevler Televizyon TV Tamir Servisi, Zümrütevler Toshiba TV Tamir Servisi, Zümrütevler Vestel TV Tamir Servisi.

Zümrütevler Tv Onarım Merkezi

Maltepe Zümrütevler Televizyon Ariza Servisi olarak hizmet verdiğimiz markalar

Maltepe Zümrütevler Arçelik Televizyon Ariza Servisi, Maltepe Zümrütevler Beko Televizyon Ariza Servisi

Maltepe Zümrütevler Samsung Televizyon Ariza Servisi, Maltepe Zümrütevler LG Televizyon Ariza Servisi

Maltepe Zümrütevler Sony Televizyon Ariza Servisi, Maltepe Zümrütevler Philips Televizyon Ariza Servisi

Maltepe Zümrütevler Vestel Televizyon Ariza Servisi, Maltepe Zümrütevler SEG Televizyon Ariza Servisi

Maltepe Zümrütevler Panasonic Televizyon Ariza Servisi, Maltepe Zümrütevler Sharp Televizyon Ariza Servisi

Maltepe Zümrütevler Toshiba Televizyon Ariza Servisi, Maltepe Zümrütevler Arçelik Televizyon Ariza Servisi

Maltepe Zümrütevler LOEWE Televizyon Ariza Servisi, Maltepe Zümrütevler Sunny Televizyon Ariza Servisi

Maltepe Zümrütevler Axen Televizyon Ariza Servisi, Maltepe Zümrütevler Next Televizyon Ariza Servisi.

Servis Çağır

  Yorum Yap

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  WhatsApp (0216) 374 07 07