Yenisahra Televizyon Tamir Servisi

Yenisahra Televizyon arıza tamir Servisi , Uzman ekibimiz ile tüm marka televizyonlar için aynı gün garantili servis hizmeti verilmektedir. Hemen arayın.

Ataşehir Televizyon Ariza, LCD, LED, Plazma, Tamir Ve Onarım Servis Hizmetleri. Ataşehir Televizyon Tamir Bakım Ve Onarım Servisi Olarak Çalışmaktayız.

 HEMEN ARA

0216 374 07 07

0538 231 53 66

Yenisahra Televizyon Arıza Tamir Servisi

Ataşehir Yenisahra Tv ürünlerinizin arıza ve bakımı için kaliteden ödün vermeden uygun fiyat garantisi birçok hizmetimizden faydalanabilir hemen müşteri hizmetlerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Televizyonarızaservisi İstanbul Yenisahra servisi olarak, hd ve full hd plazma, lcd tv, led tv televizyonlarda karşılaşabileceğiniz arıza ve sorunları çözmek için Teknik Servisi olarak hizmet veriyoruz.

Tv- televizyonunuzla ilgili çıkabilecek arıza ve sorunlar, ilk başta giderilmediği takdirde sonradan daha büyük sorunlara yol açabilir. Çünkü Hem Televizyonunuz daha zarar almış olur hem de zaman geçtiği için ekonomik olacakken daha pahalıya patlamış olur. Bu nedenle televizyonunuzun bakımına önem göstermeniz gerekir. Televizyonunuzu temizlerken sulu, ıslak bez kullanmamalısınız. Televizyonun fanına etki edip ısınacağından üzerine örtü ve başka eşyalar konulmamalıdır. Yenisahra Servisimiz, televizyonunuz için bakım, onarım, tamir, parça değişimi hizmetleri sunar.

Ataşehir Yenisahra Lcd tv tamiri Led tv Tamir servisi

Ataşehir Yenisahra televizyon tamircisi arıza plazma, lcd, led tamir kurulum ve onarım servisi için Televizyonarızaservisi İstanbul tamiri tv tamir servisi olarak bir çok semtte hizmet vermektedir. 

Yenisahra, samsung tv tamirci servisi. seg, sharp tv tamirci servisi, siemens, sunny tv tamir servisi, telefunken televizyon tamir servisi. toshiba tv tamir servisi, tv tamir servisi.

Ataşehir Yenisahra Tv Arıza Tamir Servisi

Kaliteli ve orijinal yedek parçalar ile konuya hakim TV arıza, ayar ve onarım ustası çalışanlarımız ile televizyon tamiri sorunlarınıza kısa sürede çözüm üretiyoruz. Bizleri marka televizyon kurulumu, montajı, servis yok arızası, ayrıcalıklı teknik servis hizmetimizden faydalanmak için arayabilirsiniz.

Yenisahra led tv tamiri, led tv tamiri fiyatları, en yakın tv tamircisi, televizyon tamircisi, tv tamircisi, led tv tamiri fiyatları, tv hastanesi yenisahra.

Televizyon arıza tamirci servisi için İstanbul Anadolu yakasındaki Yenisahra ve tüm ilçelere haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Tüm çalışmalarımız garantilidir. Tüm yedek parça ve ürünler orijinaldir.

Ataşehir Yenisahra Tv Hızlı destek

 Yenisahra led televizyon tamiri

Smart led tv servisi markaların da parça garantisi !

Yenisahra plazma tv tamiri

tv arıza tespiti

Yenisahra tv profesyonel tamir

 Ekonomik fiyatlar

Televizyon keyfinizi kimsenin bozmamasını istiyorsanız hemen bizi arayın.
0216 374 07 07

Yenisahra plazma tamiri

televizyon arıza tespiti

tv profesyonel tamir

 Ekonomik fiyatlar

Televizyon keyfinizi kimsenin bozmamasını istiyorsanız hemen bizi arayın.
0216 374 07 07

yenisahra televizyon tamir servisi tv markaları

 

Yenisahra Televizyon Bakım Onarımında Sık Karşılaşılan Arızalar

 • Televizyonu kapattıktan sonra bir daha açılmaması (ışık yanmıyor, ses ve görüntü olmaması)
 • Çalışıyor ama herhangi bir yayın olmaması (sinyal yok yazısı çıkması)
 • Televizyonu açmaya çalışıldığında açılması uzun zaman alması (TV’nin ön tarafında bulunan kırmızı ışık yanıp sönmesi)
 • Televizyonun ekranına bir madde çarpması ve ekranda küçük çatlaklar meydana gelmesi (ekran kırılması)
 • Televizyonun yarısı çalışıyor durumda olması, diğer yarısının da karanlık olması
 • Televizyon bir müddet çalıştıktan sonra kapanması
 • Tv ekranının bazı yerlerinde yukarıdan aşağıya dik çizgilerin ortaya çıkması
 • TV ekranında yatay çizgilerin oluşması.
 • Tv bir zaman çalıştıktan sonra ses kalıyor ekranın kararması
 • Televizyonun arızadan bağımsız dış ekranında çizikler olması
 • Televizyon çalışıyor ama ekranda karıncalanmaların olması
 • Televizyonun çalışırken aşırı ısınıyor olması
 • Tv çalışırken arkasından cızırtı sesleri geliyor olması
 • Televizyonun hoparlöründen normal ses ile birlikte cızırtı sesi geliyor olması
 • Televizyonun ön kırmızı ışığı yanmakla beraber televizyonun hiç açılmaması
 • Televizyon kendi kendine kanal değiştiriyor ses yükseltip alçaltıyor, menüye girip çıkıyor, kapanıp açılıyor gibi kumanda işlevleri görmesi
 • Televizyondan yanık kokusu gelmesi
 • Televizyonun ayarlarının tam olmasına rağmen ekrandaki yazı ve logoların yamuk olması
 • Televizyon normal çalışıyorken ekranında iki ayrı yayını üst üste binmiş olarak görülmesi
 • Televizyonda kanal değişimi yapıldığına bir önceki kanalın logoları ekranda gözükmeye devam ediyor olması
 • Tv yayınları ekranda devamlı olarak donuyor olması
 • Televizyonu elektrik prizine taktığım anda ev/ iş yeri elektrik şartelleri atması

Televizyon Arıza Belirtileri ve Yerleri

 • Ses yok ise arıza, ses çıkış katındadır.
 • Ekranda resim karıncalı ise arıza tuner katındadır.
 • Resim çok küçük veya çok büyük ise arıza beslemeden kaynaklanmaktadır.
 • Resmin altında ya da üstünde eksilme, kesiklik ve kopma vs. varsa arıza düşey çıkış katındadır.
 • Resmin sağında ya da solunda taşmalar veya bozulmalar var ise arıza yatay çıkış katındadır.
 • Ekran, beyaz ve geri dönüş çizgileri var ise problem kroma katındadır.

yenisahra tv onarım Basit Televizyon Arızaları ve Çözümleri

 • Televizyonunuz karıncalanıyorsa anten bağlantılarını ve anten kablolarını kontrol etmeniz gerekir.
 • Görüntüde beyaz benek şeklinde belimeler var ise televizyonun sistemini bozan ve parazit yapan bir başka cihaz var demektir.
 • Televizyonda gölgelenmeler meydana geliyorsa televizyonu biraz daha yukarıya koymanız gerekir. Çünkü etraftaki dalgaların yaydığı diğer elektromanyetik dalgalar televizyonu ister istemez etkilemektedir.
 • Renkli televizyonunuzda renkler kaybolduysa televizyonun hassas ayarlarını kontrol etmeniz gerekir.
 • Televizyonda ses var ama görüntü algılanamıyorsa hemen hassas istasyon ayarlarına ve görüntü ayarlarına bakmanız gerekir.
 • Televizyon frekansınıza radyo frekansı karışıyorsa bu görüntüde bir parazitlenmeye neden olur. Çubuklu anten kullanmak ya da antenin yönünü değiştirmek bu problemi çözecektir.

Yenisahra Televizyon Tamiri Hakkında

Öncelikle arka kapak sökülerek kart üzerinde arıza tespiti yapılmalıdır. Sonrasında problemin nereden kaynaklı olduğu cihazlar sayesinde tespit edilmelidir.

Televizyonlar servise geldiğinde öncelikle görsel olarak genel sorunların incelenmesi yapılır. Müşterilerden alınan bilgiler doğrultusunda şikayetin kaynağı belli olsa dahi mutlaka arıza tespiti yapılır ve net sonuç bilgisi müşteriye sunulur. Bununla birlikte televizyonlarda görüntü arızaları LED- LCD televizyonlar da sık rastlanılan bir durumdur. Bunun birçok sebebi olmaktadır. Mesela voltaj sorunlu kaynaklanan bu arızalar ana karta ve panele zarar vermektedir.
Led-Lcd televizyon panel arızaları görsel olarak ve cihaz kontrolleri ile sağlanabilmektedir. Televizyonlarda panel iki bölümden oluşmaktadır. Arızalı olan bölüm tek taraftaysa yapılan kontroller sonucunda kesinleşen arızalı bölüm onarımı yapılır.

Müşterilerine her daim kaliteli ve en titiz bir şekilde hizmet vermek bir TV servisinin her zaman önceliği olmalıdır. Örneğin: Samsung, LG, Beko, Vestel, SEG, Arçelik, Sony, Panasonic, Philips. Toshiba, Sharp, Hometech, Awox, Dijitsu, Regal, Grundig. Axen, Kamosonic, Nexon, Sunny, Xiaomi, Televona. Telefox, Redline, Hitachi, Sanyo,Telefunken. Profilo,Yumatu, Jameson, Hi-level vs. markalarla birlikte birçok marka için servis hizmeti vermekteyiz.

Ataşehir Yenisahra TV – Televizyon Tamir Onarım Servisi

Ataşehir, Yenisahra, televizyon, tamir, tamiri, bakımı, onarım, montaj, servisi, tv tamir, tv, televizyon, montaj, tv, montajı, servis, servisi, kurulumu, led tv tamiri, yenisahra mahallesi, en yakın tv tamircisi,  led tv montaj fiyatları, led, lcd  tamiri, led tv tamir fiyatları, tv arıza servis, bakım, , televizyon tamircisi.

Yenisahra, televizyon, tamircisi, Yenisahra, tv, tamircisi, led tv monte montajı, tv hastanesi yenisahra, duvara monte ettirmek  tv servis, led tv  tamiri fiyatları, televizyon vida gevşedi, bozuldu nasıl yapılır, televizyon ekranı bozuldu,  televizyon ekran açılmıyor, led tv ekranın yarısı karardı, Yenisahra mahallesi, tv tamiri, Yenisahra samsung tv  tamir servisi, arızaları ve çözümleri.

Yenisahra, televizyon, ışığı, sinyali, ekranı, arıza, bakım, onarımı, servisi, montaj, servisi, tv, kurulumu, arıza ve tamiri, receiver arıza, servisi, 4k, Lcd tv, Plazma tv montajı, sökülmesi ve takılması, güncelleme, televizyon, tamiri yapılmaktadır.

Televizyonum açılmıyor!, Televizyonum Kanalları Göstermiyor!, Televizyon Kumandası Çalışmıyor! Kırmızı Işık Hatası! Ekranda Çizgiler Var! Televizyonum Başlamıyor Starting Sorunu!, Kanallar Sinyal Alınamıyor!, Sinyal Zayıf!, Televizyonum İnternete Bağlanmıyor!, Televizyon Kanalları Güncellemek!, 3D LED TV Kuramıyorum!, Tv Sesi Çıkmıyor! LED, LCD Veya Plazma Aşırı Isınıyor!, Televizyondaki Renkler Kötü Görünüyor!, Ses Ayarları Sorunu!, Işık Yanmıyor!, Televizyon Kapanmıyor!, Yazılımını Güncelleyemiyorum! Yenisahra LCD,LED, Plazma Televizyon Tamir Servisi Yararlanmak İçin Yenisahradaki İletişim Bilgilisini Kullanarak Servis Destek Alabilirsiniz.

Yenisahra Arçelik TV Tamir Servisi, Yenisahra Beko TV Tamir Servisi, Yenisahra LG Tamir Servisi, Yenisahra Panasonic TV Tamir ServisiYenisahra Philips TV Tamir Servisi, Yenisahra Regal TV Tamir Servisi,Yenisahra Samsung TV Tamir Servisi, Yenisahra SEG TV Tamir Servisi, Yenisahra Sharp TV Tamir Servisi, Yenisahra Siemens TV Tamir Servisi, Yenisahra Sony TV Tamir Servisi, Yenisahra Sunny TV Tamir Servisi, Yenisahra Telefunken TV Tamir Servisi, Yenisahra Televizyon TV Tamir Servisi, Yenisahra Toshiba TV Tamir Servisi, Yenisahra Vestel TV Tamir Servisi. 

 

Servis Çağır

  Yorum Yap

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WhatsApp Destek (0216) 374 07 07