Ünalan Mahallesi Tv Arıza Servisi – 0216 374 07 07

Ünalan Mahallesi Tv Arıza Servisi – 0216 374 07 07

Ünalan mahallesi tv arıza servisi, Ünalan mahallesi led televizyon tamiri, Üsküdar Ünalan mahallesi lcd televizyon arızası, Üsküdar Ünalan mahallesi plazma televizyon arızası, Üsküdar Ünalan mahallesi televizyon arıza için teknik servis hizmeti veriyoruz.

HEMEN ARA

0216 374 07 07

0538 231 53 66

Ünalan Mahallesi Tv Arıza Servisi

Ünalan Mahallesi Televizyon Tamir Servisi: Hızlı televizyon led, lcd, plazma arıza servisimiz bulunmaktadır. Televizyonlarinizin arıza çözümünü hızlandırmamız için bize televizyonunuzdaki şikayetinizi belirtiniz.Televizyon arızanızı anında çözüm üretelim. Elektrikten kaynaklanan hatalardan dolayı arızalanan televizyonlarda ana kart ve besleme üniteleri ariza yapar. Ayrica sudan kaynaklanan problemlerde panel arizalanmasına sebep olur. Televizyon kartlari 5 parçadan olusmaktadir. Servis merkezimizde olan  bozuk olan yedek parçalarin degişimi yapılır. Televizyon Ariza Servisin de bu bölgede firmamız müşterilerine en iyi hizmeti vermek için kurulmustur. Müşteri memnuniyeti en üst seviyede olup siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz.

Televizyon Bakım Onarımında Sık Karşılaşılan Arızalar

 • Televizyonu kapattıktan sonra bir daha açılmaması (ışık yanmıyor, ses ve görüntü olmaması)
 • Çalışıyor ama herhangi bir yayın olmaması (sinyal yok yazısı çıkması)
 • Televizyonu açmaya çalışıldığında açılması uzun zaman alması (TV’nin ön tarafında bulunan kırmızı ışık yanıp sönmesi)
 • Televizyonun ekranına bir madde çarpması ve ekranda küçük çatlaklar meydana gelmesi (ekran kırılması)
 • Televizyonun yarısı çalışıyor durumda olması, diğer yarısının da karanlık olması
 • Televizyon bir müddet çalıştıktan sonra kapanması
 • Tv ekranının bazı yerlerinde yukarıdan aşağıya dik çizgilerin ortaya çıkması
 • TV ekranında yatay çizgilerin oluşması.
 • Tv bir zaman çalıştıktan sonra ses kalıyor ekranın kararması
 • Televizyonun arızadan bağımsız dış ekranında çizikler olması
 • Televizyon çalışıyor ama ekranda karıncalanmaların olması
 • Televizyonun çalışırken aşırı ısınıyor olması
 • Tv çalışırken arkasından cızırtı sesleri geliyor olması
 • Televizyonun hoparlöründen normal ses ile birlikte cızırtı sesi geliyor olması
 • Televizyonun ön kırmızı ışığı yanmakla bereber televizyonun hiç açılmaması
 • Televizyon kendi kendine kanal değiştiriyor ses yükseltip alçaltıyor, menüye girip çıkıyor,kapanıp açılıyor gibi kumanda işlevleri görmesi
 • Televizyondan yanık kokusu gelmesi
 • Televizyonun ayarlarının tam olmasına rağmen ekrandaki yazı ve logoların yamuk olması
 • Televizyon normal çalışıyorken ekranında iki ayrı yayını üst üste binmiş olarak görülmesi
 • Televizyonda kanal değişimi yapıldığına bir önceki kanalın logoları ekranda gözükmeye devam ediyor olması
 • Tv yayınları ekranda devamlı olarak donuyor olması
 • Televizyonu elektrik prizine taktığım anda ev/ iş yeri elektrik şartelleri atması

Televizyon Arıza Belirtileri ve Yerleri

 • Ses yok ise arıza, ses çıkış katındadır.
 • Ekranda resim karıncalı ise arıza tuner katındadır.
 • Resim çok küçük veya çok  büyük ise arıza beslemeden kaynaklanmaktadır.
 • Resmin altında ya da üstünde eksilme,kesiklik ve kopma vs. varsa arıza düşey çıkış katındadır.
 • Resmin sağında ya da solunda taşmalar veya bozulmalar var ise arıza yatay çıkış katındadır.
 • Ekran, beyaz ve geri dönüş çizgileri var ise problem kroma katındadır.

Basit Televizyon Arızaları ve Çözümleri

 • Televizyonunuz karıncalanıyorsa anten bağlantılarını ve anten kablolarını kontrol etmeniz gerekir.
 • Görüntüde beyaz benek şeklinde belimeler var ise televizyonun sistemini bozan ve parazit yapan bir başka cihaz var demektir.
 • Televizyonda gölgelenmeler meydana geliyorsa televizyonu biraz daha yukarıya koymanız gerekir. Çünkü etraftaki dalgaların yaydığı diğer elektromanyetik dalgalar televizyonu ister istemez etkilemektedir.
 • Renkli televizyonunuzda renkler kaybolduysa televizyonun hassas ayarlarını kontrol etmeniz gerekir.
 • Televizyoda ses var ama görüntü algılanamıyorsa hemen hassas istasyon ayarlarına ve görüntü ayarlarına bakmanız gerekir.
 • Televizyon frekansınıza radyo frekansı karışıyorsa bu görüntüde bir parazitlenmeye eden olur. Çubuklu anten kullanmak ya da antenin yönünü değiştirmek bu problemi çözecektir.

Televizyon Tamiri Hakkında

Öncelikle arka kapak sökülerek kart üzerinde arıza tespiti yapılmalıdır. Problemin nereden kayaklı olduğu cihazlar sayesinde tespit edilmelidir.

Televizyonlar servise geldiğinde öncelikle görsel olarak genel sorunların incelenmesi yapılır. Müşterileriden alınan bilgiler doğrultusunda şikayetin kaynağı belli olsa dahi mutlaka arıza tespiti yapılır ve net sonuç bilgisi müşteriye sunulur. Televizyonlarda görüntü arızaları LED- LCD televizyonlar da sık rastlanılan bir durumdur. Bunun birçok sebebi olmaktadır. Genellikle voltaj sorunlu kaynaklanan bu arızalar ana karta ve panele zarar vermektedir.
Led-Lcd televizyon panel arızaları görsel olarak ve cihaz kontrolleri ile sağlanabilmektedir. Televizyonlarda panel iki bölümden oluşmaktadır. Arızalı olan bölüm tek tarafta ise yapılan kontroller sonucunda kesinleşen arızalı bölüm onarımı yapılır.

Televizyon elektrikle çalışan bir cihaz olduğu için patlama ve yangına sebebiyet verebileceği düşüncesiyle yetkisiz müdahalelerde bulunulmaması gerekir.

Müşterileriye her daim en kaliteli ve en titiz bir şekilde hizmet vermek bir TV servisinin her zaman önceliği olmalıdır. Samsung, LG,Beko, Vestel,SEG, Arçelik,Sony, Panasonic, Philips,Toshiba,Sharp, Hometech, Awox, Dijitsu, Regal, Grundig, Axen, Kamosonic, Nexon, Sunny, Xiaomi, Televona, Telefox, Redline, Hitachi, Sanyo,Telefunken, Profilo,Yumatu, Jameson, Hi-level vs. markalar ile birlikte birçok marka için servis hizmeti vermekteyiz. Televizyon tamirinde gereken tüm bakım- onarım gibi tüm ihtiyaçlar alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından hızlı ve ekonomik şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ünalan Mahallesi Televizyon Arızası Servisi olarak hizmet verdiğimiz markalar

Ünalan mahallesi Arçelik Televizyon Arıza Servisi, Ünalan mahallesi Beko Televizyon Arıza Servisi,

Ünalan mahallesi Samsung Televizyon Arıza Servisi, Ünalan mahallesi LG Televizyon Arıza Servisi,

Ünalan mahallesi Sony Televizyon Arıza Servisi, Ünalan mahallesi Philips Televizyon Arıza Servisi,

Ünalan mahallesi Vestel Televizyon Arıza Servisi, Ünalan mahallesi SEG Televizyon Arıza Servisi,

Ünalan mahallesi Panasonic Televizyon Arıza Servisi, Ünalan mahallesi Sharp Televizyon Arıza Servisi,

Ünalan mahallesi Toshiba Televizyon Arıza Servisi, Ünalan mahallesi Arçelik Televizyon Arıza  Servisi,

Ünalan mahallesi Grundik Televizyon Arıza Servisi, Ünalan mahallesi Sunny Televizyon Arıza Servisi,

Ünalan mahallesi Axen Televizyon Arıza Servisi, Ünalan mahallesi Next Televizyon Arıza Servisi.

Ünalan TV Tamiri

Ünalan TV Tamiri ihtiyaçlarınızda Ünalan TV Tamircisi , Ünalan TV Tamirci , Ünalan TV Tamir Servisleri. Ünalan TV Panel Tamiri , Ünalan Tv Led Tamiri , Ünalan Televizyon Tamiri , Ünalan Televizyon Tamircisi , Ünalan Televizyon Panel Tamiri.Ünalan Televizyon Led Tamiri , Ünalan Tv Tamircileri , Ünalan Televizyon Tamircileri , Ünalan Televizyon Tamircileri , Ünalan En Yakın Televizyon Tamircisi , Ünalan En Yakın Tv Tamir Servisi ,Ünalan Tv Tamirci Telefon. Ünalan Televizyon Tamiri Telefon , Ünalan Tv Tamir Fiyatları konuları başta olmak üzere profesyonel tv tamircisi kadrolarımız ile Avrupa ve Anadolu yakasında hizmetinizdeyiz.

Ünalan Televizyon Servis Telefon Numarası

Ünalan Televizyon Servis Telefon Numarası tüm marka televizyonlarınız için tek bir hattan yönetilmekte ve Ünalan Televizyon Servis Telefon Numarası arayan müşterilerimiz için kolaylık sağlanmaktadır. Sadece Ünalan bölgesine özel olarak hizmet veren bağımsız müşteri hizmetlerimiz için (İstanbul’un diğer bölgeleri için de web sitemizi ziyaret etmenizi öneririz) hemen bizi arayabilirsiniz. Ünalan TV Servisi hızlı arama butonlarını kullanabilirsiniz.

Ünalan Mahallesi Televizyon Arızası Servisi

Ünalan, mahallesi, tv, arıza, servisi, bakım, onarım, servisi,  televizyon, montaj, tv, montajı, servis, servisi, kurulumu, Ünalan, mahallesi, en yakın tv arızası tamircisi, led tv montaj fiyatları, led tv tamir fiyatları,  anadolu yakası Ünalan, lg tv arıza servis, televizyon arızası tamircisi.

Ünalan, mahallesi, televizyon, arızası, tamircisi, Ünalan, tv, tamircisi, samsung led tv monte montajı, tv hastanesi üsküdar, lg tv arızası servis, led tv  arızası fiyatları, tv bozuldu nasıl yapılır, televizyon ekranı bozuldu, lg televizyon ekran açılmıyor, led tv ekranın yarısı karardı, Ünalan mahallesi arçelik tv arızası, Üsküdar Ünalan samsung tv  arızası servisi, arızaları ve çözümleri.

Ünalan Arçelik TV Tamir Servisi, Ünalan Beko TV Tamir Servisi, Ünalan LG Tamir Servisi, Ünalan Panasonic TV Tamir Servisi, Ünalan Philips TV Tamir Servisi, Ünalan Regal TV Tamir Servisi, Ünalan Samsung TV Tamir Servisi, Ünalan SEG TV Tamir Servisi, Ünalan Sharp TV Tamir Servisi, Ünalan Siemens TV Tamir Servisi, Ünalan Sony TV Tamir Servisi, Ünalan Sunny TV Tamir Servisi, Ünalan Telefunken TV Tamir Servisi, Ünalan Televizyon TV Tamir Servisi, Ünalan Toshiba TV Tamir Servisi, Ünalan Vestel TV Tamir Servisi,

Servis Çağır

  Yorum Yap

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  WhatsApp (0216) 374 07 07