Tuzla Tv Tamircisi

Tuzla Tv Tamircisi

Tuzla tv tamircisi Televizyon Servisi olarak, Samsung, LG, Arçelik, Philips, Beko, Vestel, Sunny, Regal ve Axen Marka Televizyonların Tüm Servis, Tamir, parça temini ve parça değişim İşlemleri tarafımızdan üstün hizmet anlayışı ile yapılır.

En İyi 25 Tuzla TV Tamircisi – Televizyon Tamiri

Televizyon Montaj Servisi TV Servis Kurulumu.  her marka televizyon kurulum ve duvara TV montajı. Aynı gün servis imkanı.

 HEMEN ARA

0216 374 07 07

0538 231 53 66

Tuzla TV Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Tuzla’da televizyon tamiri hizmeti veren firmaların fiyatları, tamir edilecek cihazın marka, model ve arızasına göre değişebilir.Tuzla Bölgesin  yer alan birkaç firma, İstanbul genelindeki televizyon tamiri fiyatlarını paylaşmıştır. Tuzla’da hizmet veren firmaların fiyatlarına . Ancak, İstanbul genelindeki televizyon tamiri fiyatlarına bakarak bir fikir edinebilirsiniz.

 İstanbul genelinde televizyon tamiri fiyatları 100 TL ile 6900 TL arasında değişmektedir.

Tamir edilecek cihazın marka, model ve arızasına göre fiyatlar değişebileceğinden, en doğru bilgiyi Tuzla’da hizmet veren firmaların web sitelerinde veya müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Öncelikle Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır.

tuzla tv tamircisi arıza servisi arıza servisi tv markaları

Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır.

Uzun Yılların deneyimi ile Kadırgalı Tv Ustalarında Her türden TV lerin tamir ve servis işlemleri profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Tuzla Tv Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Öte yandan Model ve Marka Fark etmez Her türlü Televizyonun arıza tespitini giderme konusunda çok İddialıyız. Çünkü biz bu işi biliyoruz.

Tuzla TV Servisi LCD TV tamiri Led TV ekran değişimi panel tamiri ekran değişimi ve TV kurulumunda sizlere en yakın konumda hizmet vermektedir.

 • Tamir Sonrası Ödeme İmkanı
 • Aynı Gün Yerinde Servis
 • Acil Tamir İçin Servis Talebi
 • Gün İçinde TV Tamirinin Yapılarak Sizlere Teslim Edilmesi
 • 1 Yıl Garantili Teknik Servis İmkanı
 • %20 Uygun Fiyat ve Ödeme Kolaylıkları

Sonuç olarak Tüm bu ayrıcalıkları Tuzla TV Servisi olarak bizlerden öğrenebilirsiniz.

 1. Televizyon ekran gelmiyor.
 2. Ses var görüntü yok.
 3. Görüntü var ama renkler karışık.
 4. Görüntü var fakat ses yok.

Bu arızalar da sizler de varsa bizlerle iletişime geçiniz.

Tv ekran kırıldı tamir edilir mi ?

Kırılmış televizyon ekranlarının tamiri yapılmamaktadır. Fakat lcd led ya da plazma panel değişimi %20 indirimli fiyatlara yapılmaktadır.

 

Servis Çağır

  Yorum Yap

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WhatsApp Destek (0216) 374 07 07