İdealtepe Televizyon Tamircisi Servisi

İdealtepe Televizyon Tamircisi Servisi

İstanbul İdealtepe TV Tamiri

İstanbul Maltepe İdealtepe Televizyon Servisi , Uzman ekibimiz ile tüm marka televizyonlar için aynı gün garantili servis hizmeti verilmektedir. Hemen arayın.

Maltepe Televizyon Ariza, LCD, LED, Plazma,Tamir Ve Onarım Servis Hizmetleri. Maltepe Televizyon Tamir Bakım Ve Onarım Servisi Olarak Çalışmaktayız.

idealtepe televizyon tamircisi servisi, İdealtepe tv tamircisi, İdealtepe tv arıza servisi, Maltepe İdealtepe lcd tv tamiri, Maltepe idealtepe led tv tamiri, arıza, Maltepe  İdealtepe plazma tv tamiri, İdealtepe televizyon arıza servisi, İdealtepe 2. el tv alım satımı, Maltepe  İdealtepe orijinal yedek parça temini ve onarımı için teknik servis hizmeti veriyoruz.

 HEMEN ARA

0216 374 07 07

0538 231 53 66

İstanbul İdealtepe TV Tamiri

Idealtepe Televizyon Tamircisi Servisi 

Maltepe  İdealtepe Tv ürünlerinizin arıza ve bakımı için kaliteden ödün vermeden uygun fiyat garantisi bir çok hizmetimizden faydalanabilir hemen müşteri hizmetlerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İdealtepe’de lcd, plazma, led, cihazlarınızın kurulumu, montajı, ayarlarının yapılması ve kaliteli servis hizmetleri sağlamaktayız. Maltepe İdealtepe lcd, plazma, led televizyon servisi talebinde bulunan müşterilerimizde sıkça karşılaşılan arızalar ve sorunlarda yanındayız.

Maltepe Televizyonarızaservisi, İstanbul İdealtepe servisi olarak, hd ve full hd plazma,  lcd tv,   led tv televizyonlarda karşılaşabileceğiniz arıza ve sorunları çözmek için  Teknik Servisi olarak hizmet veriyoruz.

İdealtepe televizyon tamircisi: Tv- televizyonunuzla ilgili çıkabilecek arıza ve sorunlar, ilk başta giderilmediği takdirde sonradan daha büyük sorunlara yol açabilir. Hem Televizyonunuz daha zarar almış olur hem de zaman geçtiği için ekonomik olacakken daha pahalıya patlamış olur. Televizyonunuzun bakımına önem göstermeniz gerekir.  televizyonunuzu temizlerken sulu, ıslak bez kullanmamalısınız. Televizyonun fanına etki edip ısınacağından üzerine örtü ve başka eşyalar konulmamalıdır. Maltepe İdealtepe Servisimiz,  televizyonunuz için bakım, onarım, tamir, parça değişimi hizmetleri sunar.

Maltepe  İdealtepe Lcd tv tamiri Led tv Tamir servisi

Maltepe  İdealtepe televizyon arıza plazma, lcd, led  tamir kurulum ve onarım servisi için Televizyonarızaservisi İstanbul  tamiri tv tamir servisi olarak bir çok semtte hizmet vermektedir. İdealtepe Plazma, Lcd, Led, Tamir Ve Onarim  Hizmetleri, İdealtepe LED Tv Servisi Her marka televizyon tamiri, TV arızaları, ve TV arıza ustası olarak hizmetinizdeyiz. Kaliteli ve orjinal yedek parçalar ile konuya hakim TV arıza, ayar ve onarım ustası çalışanlarımız ile televizyon tamiri sorunlarınıza kısa sürede çözüm üretiyoruz. Bizleri televizyon kurulumu, montajı, TV de servis yok arızası,TV servisi Maltepe İdealtepe TV tamiri ve ayrıcalıklı teknik servis hizmetimizden faydalanmak için arayabilirsiniz.

Maltepe İdealtepe Tv Tamir Servisi

İdealtepe tv arıza ustası olarak hizmetinizdeyiz. Kaliteli ve orjinal yedek parçalar ile konuya hakim  tv arıza, ayar ve onarım ustası çalışanlarımız ile televizyon tamiri sorunlarınıza kısa sürede çözüm üretiyoruz. Bizleri  marka televizyon kurulumu, montajı,  servis yok arızası, tv servisi İdealtepe mahallesi tv tamiri ve ayrıcalıklı teknik servis hizmetimizden faydalanmak için arayabilirsiniz.

İdealtepe led tv tamiri,  led tv tamiri fiyatları,  en yakın tv tamircisi, televizyon tamircisi,  tv tamircisi,  led tv  tamiri fiyatları,  tv hastanesi İdealtepe.

Maltepe televizyoncu arıza onarım merkezinde İstanbul Anadolu yakasındaki İdealtepe ve tüm ilçelere haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Tüm çalışmalarımız garantilidir. Tüm yedek parça ve ürünler orjinaldır.

Maltepe  İdealtepe Tv Hızlı destek

İdealtepe led televizyon tamiri

İdealtepe Smart  led tv servisi markaların da parça garantisi !

İdealtepe plazma televizyon tamiri

İdealtepe televizyon arıza tespiti

İdealtepe tv profesyonel tamir

 Ekonomik fiyatlar

Maltepe İdealtepe de televizyon keyfinizi kimsenin bozmamasını istiyorsanız hemen bizi arayın.
0216 374 07 07

Televizyon Bakım Onarımında Sık Karşılaşılan Arızalar

 • Televizyonu kapattıktan sonra bir daha açılmaması (ışık yanmıyor, ses ve görüntü olmaması)
 • Çalışıyor ama herhangi bir yayın olmaması (sinyal yok yazısı çıkması)
 • Televizyonu açmaya çalışıldığında açılması uzun zaman alması (TV’nin ön tarafında bulunan kırmızı ışık yanıp sönmesi)
 • Televizyonun ekranına bir madde çarpması ve ekranda küçük çatlaklar meydana gelmesi (ekran kırılması)
 • Televizyonun yarısı çalışıyor durumda olması, diğer yarısının da karanlık olması
 • Televizyon bir müddet çalıştıktan sonra kapanması
 • Tv ekranının bazı yerlerinde yukarıdan aşağıya dik çizgilerin ortaya çıkması
 • TV ekranında yatay çizgilerin oluşması.
 • Tv bir zaman çalıştıktan sonra ses kalıyor ekranın kararması
 • Televizyonun arızadan bağımsız dış ekranında çizikler olması
 • Televizyon çalışıyor ama ekranda karıncalanmaların olması
 • Televizyonun çalışırken aşırı ısınıyor olması
 • Tv çalışırken arkasından cızırtı sesleri geliyor olması
 • Televizyonun hoparlöründen normal ses ile birlikte cızırtı sesi geliyor olması
 • Televizyonun ön kırmızı ışığı yanmakla bereber televizyonun hiç açılmaması
 • Televizyon kendi kendine kanal değiştiriyor ses yükseltip alçaltıyor, menüye girip çıkıyor,kapanıp açılıyor gibi kumanda işlevleri görmesi
 • Televizyondan yanık kokusu gelmesi
 • Televizyonun ayarlarının tam olmasına rağmen ekrandaki yazı ve logoların yamuk olması
 • Televizyon normal çalışıyorken ekranında iki ayrı yayını üst üste binmiş olarak görülmesi
 • Televizyonda kanal değişimi yapıldığına bir önceki kanalın logoları ekranda gözükmeye devam ediyor olması
 • Tv yayınları ekranda devamlı olarak donuyor olması
 • Televizyonu elektrik prizine taktığım anda ev/ iş yeri elektrik şartelleri atması

Televizyon Arıza Belirtileri ve Yerleri

 • Ses yok ise arıza, ses çıkış katındadır.
 • Ekranda resim karıncalı ise arıza tuner katındadır.
 • Resim çok küçük veya çok  büyük ise arıza beslemeden kaynaklanmaktadır.
 • Resmin altında ya da üstünde eksilme,kesiklik ve kopma vs. varsa arıza düşey çıkış katındadır.
 • Resmin sağında ya da solunda taşmalar veya bozulmalar var ise arıza yatay çıkış katındadır.
 • Ekran, beyaz ve geri dönüş çizgileri var ise problem kroma katındadır.

Basit Televizyon Arızaları ve Çözümleri

 • Televizyonunuz karıncalanıyorsa anten bağlantılarını ve anten kablolarını kontrol etmeniz gerekir.
 • Görüntüde beyaz benek şeklinde belimeler var ise televizyonun sistemini bozan ve parazit yapan bir başka cihaz var demektir.
 • Televizyonda gölgelenmeler meydana geliyorsa televizyonu biraz daha yukarıya koymanız gerekir. Çünkü etraftaki dalgaların yaydığı diğer elektromanyetik dalgalar televizyonu ister istemez etkilemektedir.
 • Renkli televizyonunuzda renkler kaybolduysa televizyonun hassas ayarlarını kontrol etmeniz gerekir.
 • Televizyoda ses var ama görüntü algılanamıyorsa hemen hassas istasyon ayarlarına ve görüntü ayarlarına bakmanız gerekir.
 • Televizyon frekansınıza radyo frekansı karışıyorsa bu görüntüde bir parazitlenmeye eden olur. Çubuklu anten kullanmak ya da antenin yönünü değiştirmek bu problemi çözecektir.

Televizyon Tamiri Hakkında

Öncelikle arka kapak sökülerek kart üzerinde arıza tespiti yapılmalıdır. Problemin nereden kayaklı olduğu cihazlar sayesinde tespit edilmelidir.

Televizyonlar servise geldiğinde öncelikle görsel olarak genel sorunların incelenmesi yapılır. Müşterileriden alınan bilgiler doğrultusunda şikayetin kaynağı belli olsa dahi mutlaka arıza tespiti yapılır ve net sonuç bilgisi müşteriye sunulur. Televizyonlarda görüntü arızaları LED- LCD televizyonlar da sık rastlanılan bir durumdur. Bunun birçok sebebi olmaktadır. Genellikle voltaj sorunlu kaynaklanan bu arızalar ana karta ve panele zarar vermektedir.
Led-Lcd televizyon panel arızaları görsel olarak ve cihaz kontrolleri ile sağlanabilmektedir. Televizyonlarda panel iki bölümden oluşmaktadır. Arızalı olan bölüm tek tarafta ise yapılan kontroller sonucunda kesinleşen arızalı bölüm onarımı yapılır.

Televizyon elektrikle çalışan bir cihaz olduğu için patlama ve yangına sebebiyet verebileceği düşüncesiyle yetkisiz müdahalelerde bulunulmaması gerekir.

Müşterileriye her daim en kaliteli ve en titiz bir şekilde hizmet vermek bir TV servisinin her zaman önceliği olmalıdır. Samsung, LG,Beko, Vestel,SEG, Arçelik,Sony, Panasonic, Philips,Toshiba,Sharp, Hometech, Awox, Dijitsu, Regal, Grundig, Axen, Kamosonic, Nexon, Sunny, Xiaomi, Televona, Telefox, Redline, Hitachi, Sanyo,Telefunken, Profilo,Yumatu, Jameson, Hi-level vs. markalar ile birlikte birçok marka için servis hizmeti vermekteyiz. Televizyon tamirinde gereken tüm bakım- onarım gibi tüm ihtiyaçlar alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından hızlı ve ekonomik şekilde gerçekleştirilmektedir.

Maltepe  İdealtepe TV – Televizyon Tamir Onarım Servisi

Maltepe, İdealtepe, televizyon, tamir, tamiri, bakımı, onarım, montaj, servisi, İdealtepe, tv tamir, tv, televizyon, montaj, tv, montajı, servis, servisi, kurulumu,  led tv tamiri, İdealtepe mahallesi, en yakın tv tamircisi,  led tv montaj fiyatları, İdealtepe, led, lcd  tamiri,  led tv tamir fiyatları, tv arıza servis, bakım, televizyon tamircisi.

İdealtepe , televizyon, tamircisi, İdealtepe mahallesi, tv, tamircisi,  led tv monte montajı, tv hastanesi. İdealtepe mahallesi, duvara monte ettirmek  tv servis, led tv  tamiri fiyatları, televizyon vida gevşedi, bozuldu nasıl yapılır. İdealtepe, televizyon ekranı bozuldu,  televizyon ekran açılmıyor, led tv ekranın yarısı karardı, İdealtepe, tv tamiri, İdealtepe samsung tv  tamir servisi, arızaları ve çözümleri.

İdealtepe, televizyon, ışığı, sinyali, ekranı, arıza, bakım, onarımı, servisi, montaj, servisi, tv, kurulumu,. İdealtepe televizyon, arıza ve tamiri, receiver arıza, servisi, 4k, Lcd tv, Plazma tv montajı, sökülmesi ve takılması, güncelleme, televizyon, tamiri yapılmaktadır.

İdealtepe Arçelik TV Tamir Servisi, İdealtepe Beko TV Tamir Servisi, İdealtepe LG Tamir Servisi. İdealtepe Panasonic TV Tamir Servisi, İdealtepe Philips TV Tamir Servisi, İdealtepe Regal TV Tamir Servisi. İdealtepe Samsung TV Tamir Servisi, İdealtepe SEG TV Tamir Servisi, İdealtepe Sharp TV Tamir Servisi. İdealtepe Siemens TV Tamir Servisi, İdealtepe Sony TV Tamir Servisi. İdealtepe Sunny TV Tamir Servisi, İdealtepe Telefunken TV Tamir Servisi, İdealtepe Televizyon TV Tamir Servisi, İdealtepe Toshiba TV Tamir Servisi, İdealtepe Vestel TV Tamir Servisi.

İdealtepe Tv Onarım Merkezi

Maltepe İdealtepe Televizyon Ariza Servisi olarak hizmet verdiğimiz markalar

Maltepe İdealtepe Arçelik Televizyon Ariza Servisi, Maltepe İdealtepe Beko Televizyon Ariza Servisi

Maltepe İdealtepe Samsung Televizyon Ariza Servisi, Maltepe İdealtepe LG Televizyon Ariza Servisi

Maltepe İdealtepe Sony Televizyon Ariza Servisi, Maltepe İdealtepe Philips Televizyon Ariza Servisi

Maltepe İdealtepe Vestel Televizyon Ariza Servisi, Maltepe İdealtepe SEG Televizyon Ariza Servisi

Maltepe İdealtepe Panasonic Televizyon Ariza Servisi, Maltepe İdealtepe Sharp Televizyon Ariza Servisi

Maltepe İdealtepe Toshiba Televizyon Ariza Servisi, Maltepe İdealtepe Arçelik Televizyon Ariza Servisi

Maltepe İdealtepe LOEWE Televizyon Ariza Servisi, Maltepe İdealtepe Sunny Televizyon Ariza Servisi

Maltepe İdealtepe Axen Televizyon Ariza Servisi, Maltepe İdealtepe Next Televizyon Ariza Servisi.

Kücükyalı Televizyon Montaj Servisi Tv Kurulumu

Kücükyalı Televizyon Montaj Servisi Tv Kurulumu. Her marka televizyon kurulumu ve duvara tv montajı için arayabilirsiniz. Aynı gün servis imkanı.

Duvara asmak için aparat satışımız ve tv askı aparatı montajı hizmetimiz vardır, her marka, her model ve her büyüklükdeki televizyonlarınız için parça bulunmaktadır.

İdealtepe televizyon tamircisi, idealtepe televizyon tamir servisi olarak hemen her marka televizyona özel servis olarak hizmet vermekteyiz.

Servis Çağır

  Yorum Yap

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  WhatsApp (0216) 374 07 07