Led Tv Tamiri

LED TELEVİZYON TAMİRİ 

Tv Servisi olarak,Led tamiri Konusunda Hizmet Vermiş Oldugumuz Markalar ;  Samsung, LG, Arçelik, Philips, Beko, Vestel, Sony, Grundig, SEG, Sunny, Regal ve Axen Marka Televizyonların Tüm Servis, Tamir, parça temini ve parça değişim Duvar Askı Apartı montajı İşlemleri tarafımızdan üstün hizmet anlayışı ile Güvenilir Tv Ustalarımızla hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Led Tv Tamiri, televizyon tamircisi led  televizyon Servisi: Markası farketmeksizin tüm model  televizyonlarınızı tamir edip ilk günkü kalitesine getiriyoruz.

Sizinde televizyonunuzun ekranında kararmalar başladı mı ya da ekranda bölgesel göz kırpmalar? Bu tarz sorunlar genellikle tv nin servis süresinin dolmasına yakın ortaya çıkar akabinde ekranın tamamen kararmasıyla televizyonunuz kullanılamaz hale gelir. Bu tv led arka aydınlatma ledlerinin değişimi, tamiri nasıl oluyor bunlardan bahsedelim.

Öncelikle tüm markaların led tv üreticileri televizyonlarda benzer teknolojilerde dled ya da eled diye tabir edilen led tv ledlerini kullanmaktalar. Birbirlerine üstünlükleri bulunan bu malzemeler ortalama 1–2 yıl içinde ledleri sönmeye başlıyor. Tv modellerinde farklı led tipleri ve adetlerde bulunuyor.

Çözüm; iki tür çözüm var birincisi sadece bozuk olan led şeridi değiştirip diğerleriyle devam etmek diğer yöntem ise komple set şeklinde led şeritlerin tamamını değiştirmek. Her ikisinde de tv nin açılıp içinden ledlerin üzerinde yazan kodlara göre satın alınması gereklidir.

Led tv ledleri değişim maliyetlerine gelince tv fiyatlarında olduğu gibi bu sorunların da tamir bedelleri aynı değildir.

Yine de fikir olması açısından örneğin 4–8 led değişimi için malzeme+işçilik 300–700 Tl talep edilir.

Tabi Televizyonunzun ledleri zor bulunan ledler ise maliyet daha da artacaktır.

Led Tv Tamiri

Led tv tamirini uzman ustalarımızla  en kısa sürede  hızlı ekonomik fiyatlarla ve orjinal yedek parçalarıyla yenisi ile degişimi yapılır ve  ithalatcı firmanın garanti kapsamında 6 ay garanti verilir. Led televizyonlarınızın tamiri için Çağrı merkezi numaramızdan haftanın 7 günü 24 saat 08:30 – 22:00 saatleri arasında doğrudan çağrı merkezi çalışanlarımız ile görüşerek ya da bu saatler dışında telesekreter sistemimize mesajınızı bırakarak bizlere ulaşabilir veya web sayfamız üzerinden servis talep formunu doldurabilirsiniz.

LED TELEVİZYON SERVİSİ

Led Televizyon modelleri,çeşitli özelliklerden üretilen söz konusu bu ürünler bazı zaman dilimlerinde arıza vermekte ve çalışma fonksiyonunu kaybetmektedir. Bu nedenle de teknik destek hizmeti alınması gerekmektedir. Sektörün önemli bir firması olan ve tüm işlemleri kusursuz bir şekilde halleden televizyonarızaservisi led televizyon servisi, bireylerin beklentisi olan hizmet kalitesine sahiptir. Ayrıca alanında uzman ekipleri sayesinde de tamirat sürecinin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Birçok marka tarafından üretilmiş olan televizyon modelleri, firma bünyesinde profesyonel bir şekilde tamir edilmekte ve aynı sorunların tekrar yaşanması engellenmektedir. Led televizyon servisi personelleri, sahada aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Ayrıca herhangi bir arıza yaşanması durumunda da en geç 24 saat içerisinde istenilen adreslere ulaşım sağlanmaktadır.

Televizyonarızaservisi.com samsung tv tamir onarım üzerinde uzmanlaşmış kadromuzla İstanbul’un her noktası için servis hizmetimiz bulunmaktadır. Arızalı olan samsung led ya da plazma led tvnizi kucaklayıp kapı kapı teknik servis aramanıza gerek yok. Servis hattımızdan ya da sitemizdeki formu doldurarak bize ulaşın. En kısa sürede size geri dönüş yapalım ve Samsung televizyonunuzun sıkıntısını ortadan kaldırmak için kapsamlı bir şekilde arıza analizi yapıp elde edilen sonuçlara uzman ekibimizle tamir işlemini gerçekleştirelim ve sorunsuz şekilde size teslim edelim. Arızalardaki parça değişimine tarafımızca 6 Ay servis garantisi verilmektedir. samsung led tv arıza, lg led televizyon onarımı, phılıps tv tamiri, arçelik led tv arızası nerde yaptırılır, beko televizyon led tamircileri.

LED TV Tamiri Fiyatları
Televizyon LED tamiri Fiyatları
LG TV LED değişimi fiyatı 2020
TV Tamircisi
Led Tv Ekran Tamiri
LG TV LED değişimi servis Fiyatları
Tv ledleri neden Yanar
En Yakın tv Tamircisi

Servis Çağır

    Yorum Yap

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WhatsApp (0216) 374 07 07