Lcd Tv Tamiri

Lcd Tv Tamiri

LCD TV TAMİRİ 

Lcd tv tamiri tamirci Servisi olarak, Hizmet Vermiş Oldugumuz Markalar; Samsung, LG, Arçelik. Philips, Beko, Vestel, Sony, Grundig, SEG. Sunny, Regal ve Axen Marka Televizyonların Tüm Servis, Tamir, parça temini ve parça değişim Duvar Askı Apartı montajı İşlemleri tarafımızdan üstün hizmet anlayışı ile özellikle Güvenilir Tv Ustalarımızla hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

HEMEN ARA

0216 374 07 07

0538 231 53 66

Markası farketmeksizin tüm model televizyonlarınızı tamir edip ilk günkü kalitesine getiriyoruz. Çünkü kalite önceliğimizdir. 

Sizin de televizyonunuzun ekranında kararmalar başladı mı ya da ekranda bölgesel göz kırpmalar? Nedeni; Bu tarz sorunlar genellikle tv nin servis süresinin dolmasına yakın ortaya çıkar sonrasında ekranın tamamen kararmasıyla televizyonunuz kullanılamaz hale gelir. Öncelikli olarak tv lcd arka aydınlatma lcdlerinin değişimi, tamiri nasıl oluyor bunlardan bahsedelim.

İlk olarak tüm markaların lcd tv üreticileri televizyonlarda benzer teknolojilerde olan lcd tv lcdlerini kullanmaktalar. Sonuç olarak Birbirlerine üstünlükleri bulunan bu malzemeler ortalama 1–2 yıl içinde sönmeye başlıyor. Tv modellerinde farklı lcd tipleri ve adetler de bulunuyor.

Çözüm; iki tür çözüm var birincisi sadece bozuk olan lcd şeridini değiştirip diğerleriyle devam etmek diğer yöntem ise komple set şeklinde lcd şeritlerin tamamını değiştirmek. Her ikisinde de televizyonun açılıp içinden lcdlerin üzerinde yazan kodlara göre satın alınması gereklidir.

Lcd tv lcdleri değişim maliyetlerine gelince tv fiyatlarında olduğu gibi bu sorunların da tamir bedelleri aynı değildir.

Arızalı Televizyonunuzu Adresinizde Tamir Edip Teslim Ediyoruz. Servis Ücreti Almıyoruz. Parça Değişimlerinde 1 Yıl, Tamirde 6 Ay İşçilik Garantili Hizmet. Adresinizde Tamir Hizmeti. Yerinde Servis Hizmeti. Evinize kumanda teslimi 200 tl servis ücreti dahil teslim ediyoruz. 6 Ay İşçilik Garantisi. Hizmetler: TV Tamiri, TV Ekran Değişimi.

Yine de fikir olması açısından örneğin 4–8 lcd değişimi için malzeme+işçilik 300–700 Tl talep edilir.

Tabi Televizyonunuzun lcdleri zor bulunan lcdler ise maliyet daha da artacaktır.

LCD TELEVİZYON SERVİSİ

Lcd Televizyon modelleri, çeşitli özelliklerden üretilen söz konusu bu ürünler bazı zaman dilimlerinde arıza vermekte ve çalışma fonksiyonunu kaybetmektedir. Bu nedenle de teknik destek hizmeti alınması gerekmektedir. Sektörün önemli bir firması olan ve tüm işlemleri kusursuz bir şekilde halleden televizyonarızaservisi lcd televizyon servisi, herkesin beklentisi olan hizmet kalitesine sahiptir. Ayrıca alanında uzman ekipleri sayesinde de tamirat sürecinin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Lcd televizyon servisi personelleri, sahada aktif bir şekilde hizmet vermektedir. 

Televizyonarızaservisi.com samsung tv tamir onarım üzerinde uzmanlaşmış kadromuzla İstanbul’un her noktası için servis hizmetimiz bulunmaktadır. Arızalı olan samsung lcd ya da plazma tvnizi kucaklayıp kapı kapı teknik servis aramanıza gerek yok. Servis hattımızdan ya da sitemizdeki formu doldurarak bize ulaşın. En kısa sürede size geri dönüş yapalım ve Samsung televizyonunuzun sıkıntısını ortadan kaldırmak için kapsamlı bir şekilde arıza analizi yapıp elde edilen sonuçlara uzman ekibimizle tamir işlemini gerçekleştirelim ve sorunsuz şekilde size teslim edelim. Arızalardaki parça değişimine tarafımızca 6 Ay servis garantisi verilmektedir. lcd tv arıza, lg lcd televizyon onarımı, phılıps tv tamiri, arçelik lcd tv arızası nerde yaptırılır, beko televizyon tamircileri.

LCD televizyonun ömrü ne kadar- lcd tv tamiri?

Bir Tv lcd ömrü kullanıma bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ortalama bir tv lcd ömrü 5 yıl ila 7 yıl arasındadır. Tv lcdleri televizyonun günlük açık kalma süresine göre daha erken veya daha geç ömrü dolar.

LCD TV LCD arızası nasıl anlaşılır?

Televizyonlarda lcd arızasını gösteren en belirgin özellik “tv ses var görüntü yok” olmasıdır. TV‘yi açtığınızda cihazdan ses gelir ancak görüntüyü göremezsiniz. El feneri veya telefonunuzun fenerini Tv paneline yakınlaştırarak Tv panelinde hayali görüntüyü görebilirsiniz

TV ekran kararması neden olur?

TV Ekran kararması sebepleri konusunda ilk önce yüksek voltaj gelmesi sonucu oluşturmaktadır.  Bu tip arızaları yaşamamak istiyorsanız, Yüksek Akım korumalı prizleri kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.

Kullanıcılar bunları da sordu

Televizyon ekran kararması nasıl düzelir?

Tv ekran kararma sorunu, lcd tamiri ile backlight platformu yanmışsa lcd değişimi ile mümkündür. Televizyon ekran kararması arızanın tamiri yedek parçanın değişmesiyle mümkün olacaktır.

Televizyon Lcd Ariza Ve Tamirini Vermiş Oldugumuz ilçeler;

Adalar  Tv Tamiri, Tv Tamircisi, LCD değişimi fiyatı 

Ataşehir  Tv Tamiri, Tv Tamircisi, LCD değişimi fiyatı 

Beykoz Tv Tamiri, Tv Tamircisi, LCD değişimi fiyatı 

Çekmeköy Tv Tamiri, Tv Tamircisi,LCD değişimi fiyatı 

Kadıköy Tv Tamiri, Tv Tamircisi, LCD değişimi fiyatı 

Bostancı Tv Tamiri, Tv Tamircisi, LCD değişimi fiyatı 

Gebze Tv Tamiri, Tv Tamircisi, LCD değişimi fiyatı 

Kurtköy Tv Tamiri, Tv Tamircisi, LCD değişimi fiyatı 

Sancaktepe Tv Tamiri, Tv Tamircisi, LCD değişimi fiyatı 

Sultanbeyli Tv Tamiri, Tv Tamircisi, LCD değişimi fiyatı 

Şile Tv Tamiri, Tv Tamircisi, LCD değişimi fiyatı 

Bostancı Tv Tamiri, Tv Tamircisi, LCD değişimi fiyatı 

Ümraniye Tv Tamiri, Tv Tamircisi, LCD değişimi fiyatı 

Samsung TV LCD değişimi fiyatı 2022

Bostancı Vestel TV LCD değişimi fiyatı 2022

LG TV LCD Değişimi fiyatı 2022

Beko TV LCD değişimi fiyatı 2022

Philips tv lcd değişimi

LG TV LCD Değişimi Fiyatı

Arçelik TV LCD değişimi fiyatı

Regal TV LCD Değişimi Fiyatı bostancı

Servis Çağır

    Yorum Yap

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WhatsApp (0216) 374 07 07